Do dnia 9 kwietnia 2021 r. prowadzenie przez biblioteki publiczne i naukowe działalności polegającej na udostępnianiu zbiorów jest dopuszczalne pod warunkiem zapewnienia, aby w pomieszczeniu dostępnym dla osób korzystających ze zbiorów biblioteki przebywała jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15 m 2 powierzchni takiego pomieszczenia, z wyłączeniem bibliotekarzy. Przed wejściem do biblioteki zamieszcza się informację o limicie osób oraz podejmuje środki zapewniające jego przestrzeganie.

 

BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY WOLIN WRAZ Z FILIAMI pozostaje otwarta dla użytkowników  z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Na terenie placówek obowiązuje:

  • nakaz zakrywania ust i nosa maseczką ochronną,
  • dezynfekcja rąk lub używanie rękawiczek jednorazowych.

W budynku Biblioteki w Wolinie mogą jednocześnie przebywać 3 osoby.

W budynku Filii Biblioteki w Kołczewie mogą jednocześnie przebywać 2 osoby.

W budynku Filii Biblioteki w Ładzinie może jednocześnie przebywać 1 osoba.

W budynku Filii Biblioteki w Troszynie może jednocześnie przebywać 1 osoba.

W budynku Filii Biblioteki w Wisełce mogą jednocześnie przebywać 2 osoby.