Program obchodów

1-3 MAJA

- Majowy Marsz po Zdrowie - Warunkiem uczestnictwa w grze jest odebranie w dniach 26.04.-30.04.2021 r. (poniedziałek – piątek) kart gry wraz z mapami. Pakiety te będą dostępne w siedzibach organizatorów Gry: w Bibliotece Publicznej Gminy Wolin, Muzeum Regionalnym im. Andrzeja Kaubego w Wolinie oraz Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Każdy uczestnik/drużyna, który ukończy grę otrzyma nagrodę. Warunkiem ukończenia gry jest dostarczenie wypełnionej w trakcie gry karty. Czekamy na nie w dniach od 4.05.- 5.05.2021 r. (wtorek – środa) w godz. 8:00 – 16:00

- Wystawa plenerowa - 130 lat obrazu Jana Matejki "Konstytucja 3 Maja 1781 roku" (Muzeum Regionalne im. A. Kaubego w Wolinie)

-Quiz majowy z nagrodami - online ( Muzeum Regionalne im. A. Kaubego w Wolinie)

 

3 MAJA

- 11:00 Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny ( Kolegiata pw. św. Mikołaja w Wolinie)

- 12:00 Tort z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja (namiot Biblioteki)

- Wystawa plenerowa repliki Konstytucji 3 Maja oraz rozdawanie kreatywnych pakietów patriotycznych dla dzieci i dorosłych (do wyczerpania zapasów) na Skwerze przed Urzędem Miasta. (namiot Biblioteki)