Chcemy podzielić się z Państwem szczęśliwą informacją.
📣Nasza Biblioteka otrzymała kolejne dofinansowanie.💪
Jak do tej pory na 4️⃣ złożone wnioski,
3️⃣ otrzymały dofinansowanie,
a na realizację ostatniego wniosku otrzymaliśmy dokładnie taką kwotę o jaką się staraliśmy. 🤩😊😇🥰🙃 W sumie kwota 6️⃣3️⃣ 9️⃣0️⃣0️⃣ zł. zasili budżet i pozwoli nam na realizację wspaniałych wydarzeń, warsztatów i spotkań.

To będzie piękna wiosna.🌷🌷

Już pod koniec tygodnia rozpoczynamy pierwsze z cyklu WARSZTATÓW WIELKANOCNYCH.
Uczcimy też 200 rocznicę wydania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza, będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu kreatywnych uczniów oraz wspaniałych nauczycieli i dyrektorów szkół w naszej gminie.

Zespół starający się o dofinansowania nie zaprzestał jednak działania i już powstały 4 nowe wnioski.😉
Panie bibliotekarki wspierają i dopingują pracę projektowe, jednocześnie dbając o to aby codzienna praca biblioteki przebiegała doskonale.
Czeka nas wszystkich bardzo dużo pracy. Mamy nadzieję, że realizując nasze pomysły, dostarczymy Wam wszystkim wielu pięknych i wzruszających przeżyć.

2022 NCK dofinans etnoplska rgb