Czas na podsumowanie warsztatów wielkanocnych. Jedno jest pewne, potraficie nas zaskakiwać. Ilość osób na warsztatach przerosła nasze najśmielsze oczekiwania za co bardzo dziękujemy. Bardzo cieszy nas to, że kolejny rok przychodzicie do nas na warsztaty ale też to, że jest bardzo dużo nowych uczestników.  Razem malowaliśmy gipsowe pisanki, króliczki, podstawki do jajek oraz obrazki, które własnoręcznie przygotowała Pani Natalia Okulska. Tworzyliśmy koszyczki z masy papierowej oraz palmy i stroiki wielkanocne. Dzięki wspaniałej współpracy z Panią Emilią Drzazgowską z pracowni Ceramikon, mieliśmy szansę zapoznać się z możliwościami jakie daje praca z gliną. Czekamy z niecierpliwością tym razem na wspólne warsztaty przed świętami Bożego Narodzenia i jednocześnie dziękujemy za mile spędzony czas.

 

Sami zobaczcie jak było…

 

.